מנעולן, פורץ מנעולים

מאמרים

סורגים לבית - האמצעי הכי טוב לאבטחה פיזית של הבית

הבית הוא על פי רוב הרכוש היקר ביותר של האדם. אנו לא מדברים רק על ערכו הנמדד בכסף כי אם גם על חשיבותו בתור קן חמים למשפחה, מקום נעים שכיף לחזור אליו מהעבודה וכיף לארח בו חברים, בני משפחה וידידים.


קרא עוד >>

מנעולן בתל אביב – על מה לשים דגש

קרא עוד >>

דרכים למיגון הבית

קרא עוד >>

התקנת תריסים חשמליים על ידי מנעולן תיק תק

מחדשים את עיצוב הבית? מחליפים את החלונות הקיימים ואת התריסים הישנים? התקנת תריסים חשמליים על ידי מנעולן מקצועי יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם בכל אשר תפנו. מדובר בתהליך חד פעמי שיעניק לבית שלכם על חלונותיו את המראה המושלם בנוחיות מירבית.


קרא עוד >>

מיגון לבית, מיגון דלתות - הטרנדים החדשים בתחום

בשנים האחרונות תחום המיגון לדלתות נהנה ממספר חידושים מרתקים ומסעירים במיוחד. החיבור של מנגנוני הנעילה המודרניים לאינטרנט, השילוב בין הפיתוחים המכניים לאביזרי טכנולוגיה מתקדמים ושיטות ההסתרה של המנגנונים החדישים ביותר בדלתות הכניסה לבתים באופן כזה שלא יפגע בעיצוב הם רק חלק ממה שהופך את התקופה שבה אנחנו חיים לתקופה הבטוחה ביותר בהיסטוריה בכל הקשור להגנה מפני פורצים. במאמר שלפניכם נפרט אודות סוגי המיגון לדלתות שניתנים כיום להתקנה בכל דלת בישראל.

קרא עוד >>

מנעולן למשאיות

קצת מידע על סוג מיוחד של מנעולנים שמתמחה ברכבים הגדולים מכולם: משאיות.

קרא עוד >>

קורס מנעולנות - למה ולמי זה כדאי?

מקצוע המנעולנות הוא מקצוע מבוקש מאוד בימים אלה לאור הגידול בביקוש למנעולנים ולבעלי מקצוע באופן כללי. זהו מקצוע כדאי ומשתלם למנעולנים טובים ואיכותיים במיוחד בעלי רקע טכני. היכנסו וקראו עוד פרטים ואולי תוכלו להצטרף לצוות שלנו.

קרא עוד >>

התקנת סורגים - מה חשוב לדעת

כל מנעולן ידע שסורגים הם מבנים אשר צורתם מלבנית, ולהם מקלעות העשויות מתכת. מבנים אלו מתחברים אל חלונות ופתחים, והם מצויים בשימוש גם בבתים וגם בעסקים. למעשה לסורגים של היום ישנם שני שימושים עיקריים:


קרא עוד >>

פריצת דלתות מעץ מלא

דלתות מעץ מלא לטובת דלתות כניסה הולכות והופכות לנפוצות יותר ויותר בימינו, שדרוג פנים הבית מתבטא גם הוא באמצעות החלפת הדלתות הבנאליות בדלתות מעץ מלא. המראה הפוריטאני הזה, יותר רושם של יוקרה ללא הצורך בשיפוץ מאסיבי או רעש אשר נמשך ונמתח לאורך חודש ימים, אבל האם הדלתות הללו מתפקדות כדלתות בטיחות והאם בכלל יש דבר כזה דלתות בטיחות?


קרא עוד >>

פריצת כספות ביתיות ומקצועיות על ידי מנעולן מקצועי

אנשים רבים צוברים במהלך חייהם כסף ורכוש יקרים ובעלי ערך רב, לעיתים גם מבחינה רגשית. רכוש כזה צריך לשמור במקום הנכון, בצורה מאובטחת, עם גישה נוחה וזמינות מלאה. לכן, אין פלא שמעמדן של הכספות הביתיות הפך אותן למוצר מבוקש, במיוחד למצבים כאלה.


קרא עוד >>

חשיבות מנעולים לדלת בבחירת דלתות לבית

מבחינה מעשית, דלתות לבית הם דבר חסר תחליף. מרכיב זה הינו אחד החשובים ביופי והאסתטיקה של הבית שלכם, ודלתות אלו ילוו אתכם עוד דרך ארוכה כמו כן לדלתות שונות יש מנעולים שונים וכמובן שכך נקבעת רמת האבטחה של הבית שלכם. לכן, כדאי להקפיד בבחירת דלתות לבית המכילות מנעולים שאף מנעולן מקצועי יתקשה לפרוץ/ כמנעולנים פורצי דלתות נוכל להציע לכם מגוון פתרונות לבחירת דלת אשר תעניק לכם מעבר ליופי גם אבטחה לבית.

קרא עוד >>

החלפת צילינדר לפני הובלה - החלפת מנעולים בעת מעבר דירה או משרד

כניסה למשרד חדש היא תמיד דבר מרגש, וכזו שכוללת בתוכה השלכות משמעותיות על העסק. אלא שהליך ארגון המעבר אינו פשוט כלל וכלל. יש מכלול של פעולות שצריך לבצע בזמן, לפני או אחרי המעבר, וזו במטרה לחזור לשגרת העבודה מהר ככל האפשר. החל מביצוע המעבר בפועל ועד להחלפת מפתחות, אנחנו נתייחס לצעדים המרכזיים האלה.

קרא עוד >>

מנעולן 24 שעות - שירות של עשרים וארבע שעות ביממה

כשאנו קונים בית חדש או משפצים את הדירה, חשוב שנתייחס למיגון הבית ואבטחתו כמו מצלמות, חיישנים ומיגון הדלת. לא כולם יודעים אבל המנעולים בדלת הכניסה יכולים למנוע מקרים של פריצות ואלימות ואף להציל חיים. לכן, כשאנו בוחרים דלת, יש להתייחס גם לנושא הבטיחות ולא רק לעיצובה.

קרא עוד >>

שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל