מנעולן, פורץ מנעולים
מנעולן מומלץ החל מ-199 ש"ח - מנעולן תיק תק


 מנעולן מומלץ עד אליכם החל מ-199 ש"ח לחצו כאן

 

בין לקוחותינו:


 

            

   

                        

 

 

מנעולן תיק תק מספק שירותי פריצת מנעולים למגוון לקוחות- בעמוד זה תוכלו לקרוא תמצית מההמלצות עלינו:

מאנשים פרטיים שנזקקו לשירותינו, מגופים מוסדיים ומקבלני בניין להם אנו מספקים שירותי מנעולים מפורץ.

אנו מקווים שגם אתם תצטרפו למעגל לקוחותינו הרחב ושנזכה לתת לכם שירות פורץ מנעולים בצורה הטובה ביותר!

צרו קשר עכשיו למנעולן תיק תק ולא תצטערו! - 077-6001919


יצאתי יום אחד, לזרוק את הזבל ונסגרתי מחוץ לבית, הדלת ננעלה ולמזלי לקחתי את הפלאפון. מיד הרצתי חיפוש פריצת דלתות בגוגל וישר ראיתי את מנעולן תיק תק אתר מרשים ומכובד. החלטתי להתקשר מיד, ישר ענו לי ואמרתי שנתקעתי מחוץ לבית, במידית שלחו לי מנעולן, תומי המנעולן היה מקצוען אמיתי ונחמד מאוד, טיפל בדלת בדקה וישר נכנסתי הביתה. שירות מדהים אני ממליץ!
שלומי שפירא

ננעלתי מחוץ לרכב כשיצאתי לתדלק. נבהלתי מאוד ובקושי מצאתי טלפון כדי למצוא מנעולם שיבוא לעזרתי. למזלי נתקלתי בחברה. חייגתי אליהם והם שלחו לי מנעולן רכב תוך עשר דקות, שירות כזה לא ראיתי, המנעולן תומי ביצע את עבודתו בשניות ובלי להשאיר סימן, בקיצור ממליצה בחום חברה מקצועית מאוד ושירות נפלא.
נחמה זהבי

יום אחד, באתי הביתה, הכנסתי את המפתח לדלת, ופתאום המפתח נשבר בתוך המנעול, פניתי לבת שלי, וביקשתי שתחפש לי מנעולן. היא מצאה את מנעולן תיק תק, היא התקשרה וקיבלה מענה מידי, טל המנעולן ענה ואמר שיגיע תוך 20 דקות וכך היה. העבודה בוצעה ביעילות ללא נזקים, כאילו לא קרה כלום. פשוט הצליח לשלוף את המפתח. באמת מקצוענים, שירות מעולה וחם, באמת אחלה של אנשי מקצוע ממליצה בחום.

רחלי מימון

לפני שנה בערך, עברנו דירה, והיינו צריכים להחליף מנעול בדלת, הגעתי למנעולן מהמלצה של חבר. חברה של מקצוענים החל משיחת הטלפון ועד לשירות עצמו. באמת מהטובים ביותר שפגשתי, המנעולן עצמו כאשר הוא הגיע סיים תוך 10 דקות. חברה הגונה ורצינית, ממש הרגשתי בידיים טובות מהרגע שהתקשרתי. ממליץ מאוד לכל עבודת מנעולים שהיא וגם המחיר מצויין.
רמי אהרוני

לפני כחודש חזרנו הביתה, וגילינו שפרצו לנו הביתה, שברו את המנעול הראשי של הדלת, את המנעול של הכספת ולקחו הכל, חבר המליץ לי על תומי המנעולם על מנת להחליף לי את המנעולים השבורים. תוך רבע שעה הגיע איש מקצוע, וביצע את כל העבודה ב25 דקות, החליף מנעול לדלת ומנעול לכספת ולקח לי רק 400 שקל, באמת אנשי מקצוע מדהימים, שירות מדהים וחביב, אחד אנשי המקצוע הטובים ביותר שפגשתי.
חלי מאירי

לפני שלושה חודשים, הורדתי את הכלב, ולא לקחתי מפתח. הדלת שלי נסגרה, ויש לה מנגנון כזה שאם היא נסגרת אז היא ננעלת מבחוץ, לא היה לי אפילו פלאפון, הוא היה בתוך הדירה, פניתי לשכן שלי חיים, ושאלתי אותו אם הוא מכיר מנעולן טוב, הוא אמר לי שהוא לא מכיר אבל הוא נתן לי לחפש במחשב ולהתקשר, מיד מצאתי מנעולן תיק תק, הם ענו לי תוך שנייה, ושאלו אותי מה קרה, אז אמרתי להם מה קרה, והם שלחו לי מנעולן, הוא ביצע את העבודה שלו תוך לא מגזים, 2 דקות ולא השאיר סימן, כאילו לא קרה כלום, באמת חברה מקצועית, אנשי מקצוע עם ניסיון והגונים, ממליץ בחום!
אייל בוקסנבאום

אני יש לי עסק, פיצוציה, יום אחד, לפני חצי שנה ככה, הגעתי והכנסתי את המפתח למנעול של התריס, והמפתח נשבר, וזה מנעול יקר, עלה לי איזה 1000 שקל, היה לי חבל לשבור אותו, אז מיד חיפשתי בטלפון, מנעולן באינטרנט, וזה מצא לי את מנעולן תיקתק, התקשרתי וקיבלתי מענה רציני ושנותן הרגשה שאתה בידיים טובות, מיד הם שלחו לי מנעולן, הגיע תוך 10 דקות וביצע את העבודה תוך שתי דקות, ואפילו הביא לי מפתח חדש למנעול, באמת אחלה של איש מקצוע שירות מדהים וטוב ממליץ מאוד!
ניסים חודדה

יום אחד, נסעתי לקנות משהו, ושכחתי את המפתח באוטו, ורק שחזרתי שמתי לב לזה ששכחתי אותו, מיד חיפשתי באינטרנט מנעולן רכב, מצאתי את מנעולן תיק תק, הם שלחו לי איש מקצוע תוך 6 דקות, והוא עשה את העבודה בדקה, ביעילות, ובלי להשאיר סימן אחד, מאז שאני צריכה שירות של מנעולנים, אני ישר פונה אליהם, שירות הגון, רציני ומבטיח. ממליצה מכל הלב!!!!!
דנה אדיב

הנכד שלי, שיחק עם הידית של הדלת, ושבר אותה, שנינו נתקענו בתוך הבית. הלכתי וחיפשתי במחשב מנעולן, ומצאתי את מנעולן תיק תק, הם שלחו לי מנעולן תוך עשרים דקות, והוא פתח את הדלת בשנייה, והחליף לי צילינדר כי הוא היה ישן הצילינדר שלי, ולקח בסך הכל 200 שקל, שירות טוב וחם. ממליצה מאוד.
לבנה אלגרבלי

שלום, אני נתקל הרבה ביומיום בבעיות שדורשות מנעולן, וכל פעם אני פונה למנעולן תיק תק, היחידים שאני סומך עליהם כבר, שנה בערך שאני נתקל בהרבה דברים שדורשים מנעולן, ואני ישר פונה אליהם. שירות חביב וטוב, תמיד אתה מרגיש בטוח, באמת ממליץ בחום!.
מאיר דסה

שלום אני מיטל, ולפני כשבועיים נתקלתי בבעיה, הכספת שלי לא נפתחה, פשוט הכנסתי את הסיסמא והיא לא נפתחה, יש לה הרבה דברים חשובים בפנים, ישר חיפשתי מנעולן באינטרנט, ומצאתי את מנעולן תיק תק האתר הכי מבטיח ויפה ישר התקשרתי, ענה לי מישהו ואמר לי שאין באה, אנחנו נשלח מנעולן שמבין בזה, ותוך רבע שעה הגיע מנעולן, ופרץ את הכספת בחצי דקה, מנעולן מקצועי ומבטיח. מאז שמישהו נתקל באזור שלי בבעיה שדורשת מנעולן אני ישר אומרת להם על מנעולן תיק תק ממליצה מאוד מאוד.
מיטל סרוסי

לפני כמה ימים נשבר לי המפתח בתוך הדלת, וחיפשתי במחשב מנעולן. ראיתי את מנעולן תיק תק, ועשיתי טלפון, ענתה לי מישהי מאוד נחמדה, ואמרה לי שהם ישלחו מישהו 10 דקות ל20 דקות אצלך, המנעולן הגיע אחרי 13 דקות בערך, הוציא את המפתח והביא לי אחד חדש, ולקח לי רק 200 שקל. באמת מאוד הגונים וישרים, ממליצה לכם!
נדיה יצחקוב

לפני חודש ככה, הכנסתי את המפתח להתניע את האוטו, והמפתח שלי נשבר בתוך החור. נכנסתי ללחץ וחיפשתי מנעולן בפלאפון שלי, ומצאתי את מנעולן תיק תק האתר שנראה הכי טוב בין האתרים, התקשרתי, ענתה לי מישהי ואמרה שאין בעיה, המנעולן בדרך אלייך תוך חמש דקות הוא אצלך, הוא הגיע אחרי שתי דקות, הוציא את המפתח והשתמשתי במפתח הרזרבי, יום למחרת הוא הביא לי עוד מפתח שהוא שכפל בשבילי, שירות אחלה באמת אנשים נחמדים ויעילים מאוד. בקיצור מנעולן מומלץ.
שימי בן יצחק

שלום אני קבלן, ולפני שבועיים, בנינו בית והיינו צריכים עבודת מנעולים גדולה מאוד. התקשרתי למנעולן תיק תק, שלחו לי 3 מנעולנים, והם עשו את כל העבודה בשעתיים, באמת עבודה מאוד יעילה ורצינית. המנעולנים הכי טובים שפגשתי, ואני עובד הרבה עם מנעולנים. ממליץ לכם מאוד! ארנון
ארנון שווילי

פעם ראשונה שהזמנתי איש מקצוע מהאינטרנט זה היה מפה ממנעולן תיק תק, וזה השאיר לי רושם טוב מאוד, לגבי הזמנת אנשי מקצוע באינטרנט. מאז אני מזמין הרבה אנשי מקצוע מהאינטרנט, אבל שום איש מקצוע לא מגיע לרמה של מנעולן תיק תק. באמת חברה רצינית מאוד, מבצעים עבודות מהר מאוד וביעילות רבה, אני פניתי אליהם בערך 4 פעמים בחודש האחרון לביצוע עבודות שונות, ובכל פעם שהם באו אליי, אני נהייתי יותר ויותר מרוצה מהם. ממליץ בחום.

בני גריבי
 

 

 

רוצים גם אתם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלנו?

צרו קשר עכשיו ונעשה הכל כדי שגם אתם תרצו להמליץ עלינו! 077-6001919 

 
שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל