מנעולן, פורץ מנעולים
ידית בהלה, ידיות בהלה התקנה החל מ-199 ש"ח - מנעולן תיק תק

לפירוט מבצע ידיות בהלה לחצו כאן


nחפשים ידית בהלה או ידיות בהלה? מצאתם!

מנעולן תיק תק הינה חברה שתחום עיסוקה הוא בידיות בהלה. אצלנו בחברה עובדים אנשים בעלי ניסיון ומקצוענות כ 30 שנה בתחום עשיית ידיות בהלה. מנעולן תיק תק עומד לרשות הלקוחות כדי להעניק להם שירות מהיר, יעיל ואיכותי. כמו כן החברה מציעה את המחירים הטובים ביותר בתחום ועוסקת בכל סוג של ידית בהלה. מנעולן תיק תק היא אחת החברות הכי מובילות בשוק היום ונותנת מענה מלא של מוצרים לדלתות חלונות עץ וכדומה.


ידית בהלה או ידיות בהלה רק אצל מנעולן תיק תק - תנאי השירות:

·צוות מוסמך ומנוסה 24 שעות ביממה

·שירות מהיר

·יחס אדיב חם ומשפחתי

·רמת עבודה איכותית וגבוהה

·תחושת ביטחון

·חדשנות בתחומי ידיות הבהלה

·מחירים נוחים

·ממליצים רבים

·וותק של שנים רבות בתחום


ידית בהלה או ידיות בהלה – על מה מדובר?

ידית בהלה היא ידית שמשלבים בדלת שמעניקה ביטחון, בטיחות ונוחות. היא בנויה מידית ומוט דחיפה. ידיות בהלה משמשות לדלתות בהלה ויציאות חירום ומעברי קישור בין מתחמים. הן מורכבות מהצד הפנימי של הדלת ומאפשרות יציאה מהירה במצבי חירום. הידית היא למעשה מדף מתכת שמחובר למנגנון הנעילה של הדלת, מורכב מ 86-120 מגובה ריצפה, בלחיצה קלה על הידיות הדלת נפתחת במהירות האפשרית. התקנות מחייבות התקנת ידיות בהלה בכל בניין ציבורי עקב מקרי אסון רבים שקרו ללא ידיות בהלה במהלך השנים. בכל קומה בבניין שמכיל הרבה אנשים חובה להתקין ידיות בהלה לשעת חירום. אם ישנה תקלה במנגנון הבהלה חובה לתקן אותה, שכן כל תקלה מהווה לסכנה פוטנציאלית ליושבי הבניין. הידיות מאפשרות לצאת מהחדר גם שהדלת נעולה, הם ממוקמות לאורך כל הדלת וניתן לפתוח אותן על ידי דחיפה. ישנם 2 סוגים של תקנות שחשוב לשים לב בנוגע לידיות בהלה אחד אמריקאי ואחד אירופאי. ישנם סוגים שונים של ידיות בהלה שמאפשרות להתאימן לכל דלת בכל בניין, יש לכל ידית תפקודים שונים בעת כל רכישה, יש לשים לב ברכישת ידיות בהלה שיש עליהן תו תקן אריזה לגבי התקנים אירופיים או אמריקאיים. ישנם 3 סוגי ידיות בהלה והם: ידיות בהלה שמבטלות נעילה, ידיות בהלה עם נעילה חיצונית וידיות בהלה עם נעילה כפולה. יש לשלושתם משמעויות שונות למשל: ידיות בהלה עם מבטלות נעילה – לחיצה על ידית זאת מבטלת את הנעילה של הדלת. ידיות בהלה עם נעילה חיצונית-בידיות אלו יש נעילה צדדית במקום מנעול פנימי בתוך הדלת, נעילה זאת מתאימה למקומות בהן יש דלת אחת. ויש את ידיות בהלה עם נעילה כפולה - ידיות אלה נעולות בשני מנעולים, האחת בצד הדלת כניסה למשקוף והשנייה בתחתית הדלת כניסה לריצפה, ידית זאת מתאימה למקומות עם דלת כפולה.


ידית בהלה או ידיות בהלה – היתרונות של מנעולן תיק תק

החברה שלנו היא חברה מורשית הדואגת להתקנת ידיות בהלה העומדות בתקן . חייגו עכשיו אלינו ותקבלו אין ספור אפשרויות והצעות לגבי התקנת ידיות בהלה בבניין. אצלנו תמצאו מחירים מוזלים ואת כל שיטות האבטחה הטובות ביותר שקיימות. אנחנו לרשותך בכל שאלה ובכל הסבר בעניין ידיות בהלה. התקנת הידיות נעשית בייצור חדשני ואיכות הידיות פשוט אדירה. אחריות מלאה למשלוח תקין יעיל ומהיר ללקוח כולל התקנה. אנחנו משווקים ידיות איכותיות ועובדים בשיטת שיווק ישיר. מתן כל סוגי השירות. אנחנו מספקים שירותים לכל מקום בארץ ישראל ברשותנו מלאי של ידיות בהלה מכל סוג לכל דלת לפי דרישת הלקוח.


מנעולן תיק תק מזמינים אתכם להתקשר עם חברה אמינה שתבצע עבורכם את התקנת ידית בהלה או ידיות בהלה באופן מקצועי ובטיחותי!

חייגו עכשיו: 077-6001919


        

 
שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל